Virtual tour
Construction
Čeština
English
plaketa
nový byta

About Site

Operator

Operator of this web site is TISOVERA, s.r.o.

These web sites are made by erigo.

Studio erigo offers full services at trade design and internet solutions.

Deklaration of accessibility

These web sites are made in accordance with Czech web accessibility guidelines (Department of informatics of the Czech republic) and with the methodology WCAG 1.0. By editing of these Web sites we had a respect to the methodology "Dive into accessibility".

Technical processing

The content of the web sites is structured through the use of XHTML, the visual aspects are made through the use of CSS. Generally are the web sites run by content management system TYPO3 CMS.

Trade-marks

The trade-marks on these web sites are registered or unregistered trade-marks of their legal owners.

Vážení zájemci, milí klienti,

vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a poslednímu vyhlášení Vlády ČR jsme nuceni přerušit provoz v našem klientském centru na Rohanském nábřeží.

Stále jsme Vám ale plně k dispozici na telefonu nebo mailu, a jsme připraveni Vám tímto způsobem nejen vybraný byt zarezervovat, ale hlavně s Vámi podrobně probrat veškeré důležité otázky týkající se koupě nebo vybavení Vaší nemovitosti.

Tak jako doposud, můžeme společně uzavírat smlouvy a ostatní nutnou dokumentaci elektronicky, z pohodlí Vašeho domova.

Děkujeme Vám za pochopení a zůstáváme Vám plně k dispozici nejen prostřednictvím kontaktních formulářů na webových stránkách projektu, ale téměř nepřetržitě i prostřednictvím e-mailu a telefonu.

Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se na brzké osobní setkání.

Váš Natland Real Estate