Virtuální prohlídka
Výstavba
Čeština
English
plaketa
nový byta

Luxusní byty na prodej v lokalitě Praha Bubeneč

TRADICE

UNIKÁTNOST

ORIGINALITA

Bubeneč Gardens je zcela ojedinělý rezidenční projekt v nejprestižnější čtvrti Prahy. Bubeneč je nesporně jednou z nejvyhledávanějších pražských lokalit, kde naleznete příjemný životní styl v podobě rozsáhlého občanského vybavení včetně kulturního i sportovního vyžití. Jak již napovídá lokalita, exteriér stavby i samotné řešení bytů, jde o výjimečný projekt. Dům si i přes použití moderních technologií zachovává tradiční hodnoty bydlení spolu s udržitelným rozvojem a vysokým komfortem.

 

Dnes již luxus v žádném případě neznamená velkou podlažní plochu a exkluzivní lokalitu. Celkové rozvržení ploch, zaříditelnost a prostorový standard místností, široká parkovací stání nebo třeba vlastní výtah pro penthouse jsou jen malým výčtem toho, s čím se obvykle nesetkáte. V budově nenajdete dva shodné byty. Každý je originální a vyniká unikátností a jedinečností. Stavební práce na projektu již byly zahájeny.

  • Jedinečný společenský prostor
  • Velké terasa

Individuální řešení dispozic

  • Jedinečný společenský prostor
  • Unikátní řečení
  • Luxusní koupelna

Zahrady - parky - zeleň

V těsné blízkosti Bubeneč Gardens jsou umístěny dva malebné parky plné zeleně. Přístup do domu je zajištěn z Rooseveltovy ulice. Neveřejná zahrada před průčelím budovy poskytne obyvatelům další pocit klidu a soukromí. Lesopark Stromovka situovaný podél řeky Vltavy, poskytne svým návštěvníkům klid a pohodu velkého zeleného prostoru, kde mohou uskuteč-ňovat mnoho různých společenských i sportovních aktivit.

Malebné parky plné zeleně
Malebné parky plné zeleně

Vážení zájemci, milí klienti,

vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a poslednímu vyhlášení Vlády ČR jsme nuceni přerušit provoz v našem klientském centru na Rohanském nábřeží.

Stále jsme Vám ale plně k dispozici na telefonu nebo mailu, a jsme připraveni Vám tímto způsobem nejen vybraný byt zarezervovat, ale hlavně s Vámi podrobně probrat veškeré důležité otázky týkající se koupě nebo vybavení Vaší nemovitosti.

Tak jako doposud, můžeme společně uzavírat smlouvy a ostatní nutnou dokumentaci elektronicky, z pohodlí Vašeho domova.

Děkujeme Vám za pochopení a zůstáváme Vám plně k dispozici nejen prostřednictvím kontaktních formulářů na webových stránkách projektu, ale téměř nepřetržitě i prostřednictvím e-mailu a telefonu.

Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se na brzké osobní setkání.

Váš Natland Real Estate